Movies
Ratings
1931- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 3.0
Before We VanishRated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
UpgradeRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.5
RampageRated ★ 2.5
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.5
SpectralRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
Kung FuryRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.0
Love+SlingRated ★ 1.5
Tomb RaiderRated ★ 2.5