Titles you rated
Nowhere to HideRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
BeatRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 1.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 1.0