Movies
Ratings
821
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Last Man StandingRated ★ 2.0
Good TimeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Rotting in the SunRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Never Look AwayRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.0
ShortbusRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.0
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5