Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0