Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 4.0