Titles you rated
The RaidRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5