Titles you rated
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0