Movies
Ratings
104
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
TedRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5