Titles you rated
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Love AffairRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 2.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0