Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0