Titles you rated
RatatouilleRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0