Movies
Ratings
189
Inside OutRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0