Titles you rated
22 BulletsRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
A LoveRated ★ 2.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0