Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
ThunderboltRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0