Movies
Ratings
1395
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
LiesRated ★ 2.5
BraindeadRated ★ 3.0
Planet TerrorRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
Made in Hong KongRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
My Missing ValentineRated ★ 3.5
A SunRated ★ 3.5
Vive L'AmourRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5