Movies
Ratings
204
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 3.0
Yourself and YoursRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0