Movies
Ratings
65
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VacancyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.5
Deliver Us from EvilRated ★ 4.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Chernobyl DiariesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Before I WakeRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 1.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5