Movies
Ratings
14
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
The HolidayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0