Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
The Soul GuardiansRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
StillwaterRated ★ 3.5