Movies
Ratings
57
Love So DivineRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 1.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0