Titles you rated
HoneySweetRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5- The Last TundraRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
American HoneyRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0