Titles you rated
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
SunshineRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0