Titles you rated
The MatrixRated ★ 5.0
Closed NoteRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
Say Hello for MeRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0