Movies
Ratings
70
Toy StoryRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0