Titles you rated
Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0