Movies
Ratings
431
FrozenRated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Border 2 - Ghost WhispersRated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0