Movies
Ratings
484
OculusRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 1.5
Genome HazardRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5- City of DamnationRated ★ 2.0
DaylightRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 1.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0