Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0