Movies
Ratings
19
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The MythRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0