Movies
Ratings
24
August RushRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0