Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0