Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0