Titles you rated
The Iron LadyRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
의궤, 8일간의 축제Rated ★ 4.0- Quo VadisRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5