Titles you rated
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 5.0
WombRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0