Movies
Ratings
52- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 4.0