Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0