Titles you rated
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5