Titles you rated
The Last PrincessRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0