Titles you rated
 The Front LineRated ★ 5.0 The Front LineRated ★ 5.0
 SilencedRated ★ 5.0 SilencedRated ★ 5.0
 If OnlyRated ★ 4.0 If OnlyRated ★ 4.0
 The NotebookRated ★ 4.0 The NotebookRated ★ 4.0
 A Werewolf BoyRated ★ 5.0 A Werewolf BoyRated ★ 5.0
 Romance of Their OwnRated ★ 4.0 Romance of Their OwnRated ★ 4.0
 Confession of MurderRated ★ 5.0 Confession of MurderRated ★ 5.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 3.0 200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
 Love 911Rated ★ 4.0 Love 911Rated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 5.0 SunnyRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0
 Scandal MakersRated ★ 5.0 Scandal MakersRated ★ 5.0
 The ChaserRated ★ 4.0 The ChaserRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 Voice of a MurdererRated ★ 4.0 Voice of a MurdererRated ★ 4.0
 Hello GhostRated ★ 2.0 Hello GhostRated ★ 2.0
 SecretRated ★ 4.0 SecretRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0