Movies
Ratings
22
Spirited AwayRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0