Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.0
YouthRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 0.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
RampageRated ★ 1.5
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 3.0
Miles AheadRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
Tears for YouRated ★ 3.5