Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0