Titles you rated
Bride WarsRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
RentRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0- PapaRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0