Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 1.0
1917Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
CallRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0