Titles you rated
CocoRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0