Movies
Ratings
22
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5