Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.5
MindscapeRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.5
Perfect ProposalRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5