Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0