Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 3.0
NextRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
AntitrustRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0