Titles you rated
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.5
BasquiatRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
My Week with MarilynRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.5